Pouze online

KARTIČKY PTÁČCI VERZE 2

Nový produkt

Extra kartičky k didaktické sadě PTÁČCI - aktualizovaná sada

pouze v české verzi

Více informací

2 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

290,00 Kč s DPH

visa

Více informací

Extra kartičky k didaktické sadě PTÁČCI - aktualizovaná verze - obsahují 24 karet ve velikosti 9 x 15 cm. Jsou oboustranně zalaminované matným laminem, aby šly v případě nouze otřít vlhkým hadříkem. Kartičky obsahují základní informace o ptáčcích v písemné formě pro školáky i v obrázkové formě pro děti, které ještě neumí číst. Na kartičce je fotografie ptáčka, název český i latinský, řád a čeleď. Zjistíme, kde se ptáček vyskytuje, čím se živí, zda je stálý či stěhovavý a jaké je jeho rozpětí křídel. 

Další informace - fotografie ptáčků, videa a odkazy na hlasové stopy ptáčků najdete na mé FB stránce MINIHRÁTKY ve skupině Minihrátky - Hlasy ptáčků zpěváčků. 

Ptáčci na kartičkách: Červenka obecná, Brhlík lesní, Datel černý, Droz zpěvný, Havran polní, Hrdlička zahradní, Hýl obecný, Jiřička obecná, Kos černý, Pěnkava obecná, Rehek zahradní, Sojka obecná, Špaček obecný, Stehlík obecný, Straka obecná, Strakapoud velký, Strnad obecný, Sýkora koňadra, Vlaštovka obecná, Vrabec domácí, Kavka obecná, Žluna zelená, Zvonek zelený, Kukačka obecná

K dispozici pouze v české verzi.